W mediach

Bezdech we śnie i towarzyszące mu chrapnie występuje  często  (dotyczą co najmniej kilku procent  populacji), mimo to dostęp do informacji na jego temat jest ograniczony.  W swojej pracy od wielu lat staram się nie tylko pomoc osobom dotkniętym tym problemem, ale także upowszechnić wiedze na jego temat.

 

1997 rok "Daj szansę zdrowiu - bezdech we śnie" TVP program III - (program można obejrzeć tutaj)

1998 rok "Zanim się dochrapiesz" Gazeta Wyborcza (artykuł można pobrać korzystając z tego odnośnika)

2002  rok "To okropne chrapanie" Dziennik Zachodni (artykułu można pobrać tutaj).

2004 rok "Śpij snem urzędnika" Nowa Trybuna Opolska (artykuł wciąż dostępny jest na portalu nto.pl).

2006 rok  "Spotkania medyczne z Krystyną Bochenek - kaszel" internetowa rozmowa (czat) z czytelnikami Dziennika Zachodniego (link). 

2007 rok "Spotkania medyczne z Krystyną Bochenek – bezdech we śnie" internetowa rozmowa (czat) z czytelnikami Dziennika Zachodniego (link)

2009 rok „Chrapanie i bezdech we śnie” audycja radiowa Magazyn Medycznym Radia eM  (pełny zapis można odsłuchać korzystając z poniższego odtwarzacza)2010 rok „Na wagę zdrowia – bezdech we śnie” program telewizji TVS (program można obejrzeć w całości korzystając korzystając z tego odnośnika.

Krótka biografia

Dr n. med. Maciej Tażbirek, specjalista chorób płuc i chorób wewnętrznych, od ponad 20 lat zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem zespołu bezdechu we śnie. Autor i współautor szeregu publikacji naukowych traktujących o powyższym problemie.

Więcej informacji o mojej pracy zawodowej znajdą Państwo w w dziale "Praktyka zawodowa"

Kontakt

Jeżeli na podstawie własnych obserwacji lub relacji najbliższych, podejrzewacie Państwo występowanie chrapania lub zaburzeń oddychania podczas snu, proszę rozważyć potrzebę konsultacji.

  • Tel: +(48) 604 245 291
  • E-mail bezpośredni: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.